Prowadzenie firmy w Wielkiej Brytanii

Prowadzenie firmy w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania posiada przyjazny przedsiębiorcy system podatkowy, warto zwrócić uwagę na kwotę wolną od podatku, która wynosi 12500 L, wysokość podatków w kolejnych progach to 20%, 40% oraz 45%.

Dodatkowo płacimy również małe składki, dzięki czemu koszt prowadzenia działalności na wyspach jest dość niski. Oczywiście musimy rozliczać się z fiskusem, wystawiać faktury, płacić podatki. Jeżeli nie wiemy, w jaki sposób właściwie prowadzić rachunkowość, możemy zwrócić się do biura rachunkowego, które będzie prowadziło dla nas wszystkie sprawy finansowe.

Prowadzenie firmy w Wielkiej Brytanii

Jakie usługi świadczy polski księgowy w Londynie?

Firmy w Wielkiej Brytanii otwierają także Polacy, którzy często poszukują biura rachunkowego, w którym mogą porozmawiać w języku polskim, dzięki temu lepiej możemy zrozumieć wszystkie zagadnienia związane z finansami w firmie. Oczywiście biuro rachunkowe to miejsce, gdzie dowiemy się jaką formę opodatkowania, jaki rodzaj firmy powinniśmy założyć dla danej działalności gospodarczej. Z pewnością możemy liczyć na fachową pomoc specjalistów, którzy będą wiedzieli, w jaki sposób powinniśmy rozliczyć się z fiskusem, aby zapłacić jak najniższe podatki.

Biura rachunkowe mogą zapewnić profesjonalną oraz kompleksową obsługę firm w zakresie rachunkowości, administracji, mogą także pomoc w zarejestrowaniu firmy w Wielkiej Brytanii. Oczywiście dodatkowo mogą także sporządzić biznesplan, różnego rodzaju analizy finansowe czy też wyceny. Z pewnością w przypadku, kiedy będziemy ubiegali się o dodatkowe finansowanie, kredyty, należy przygotować odpowiednie dokumenty związane z naszymi dochodami. Wówczas biuro rachunkowe przygotuje odpowiednią dokumentację oraz pomoże załatwić wszystkie formalności.

Z pewnością dla Polaków, którzy rozpoczynają biznes Wielkiej Brytanii, dużą pomocą będzie cblfinance.co.uk polski ksiegowy w Londynie. Dzięki niemu będziemy mogli łatwo zapoznać się z zasadami prowadzenia działalności. Z pewnością warto skorzystać z zewnętrznych biur rachunkowych, dzięki czemu będziemy mieli czas, aby skupić się na prowadzeniu firmy.