Robocze ogrodniczki – praktyczne i wygodne spodnie BHP

Robocze ogrodniczki – praktyczne i wygodne spodnie BHP

Ogrodniczki to jeden z popularnych typów odzieży roboczej oferowanej w wersji męskiej i damskiej. Spodnie te bardzo dobrze sprawdzają się podczas różnych prac, między innymi w branży budowlanej i wykończeniowej, do prac monterskich lub serwisowych.

Dobór odpowiednich spodni roboczych pozwala na uzyskanie maksymalnej wygody i ergonomii pracy. Poza popularnymi spodniami do pasa, czyli kończącymi się na wysokości pasa, do dyspozycji są także robocze ogrodniczki.

Robocze ogrodniczki – krój

Spodnie ogrodniczki charakteryzują się przednim panelem z szelkami. Dzięki takiemu fasonowi mogą one zapewnić lepsze dopasowanie podczas pracy w różnych pozycjach – bez konieczności stosowania standardowego paska.

Przedni panel zapewnia także dodatkową ochronę dla torsu, a wtedy, gdy umieszczone będą na nim kieszonki, daje więcej miejsca do przechowywania. Regulowane szelki powodują, że spodnie mogą być dopasowane indywidualnie do wzrostu użytkownika.

Spodnie robocze ogrodniczki – rodzaje

Spodnie tego typu są oferowane w różnych wariantach, dlatego też przy ich doborze warto poświęcić czas na zapoznanie się z dostępnymi modelami, aby dopasować je specjalnie do wymogów stanowiska pracy oraz swoich potrzeb.

Główne rodzaje spodni ogrodniczek BHP:

  • spodnie ogrodniczki męskie i spodnie ogrodniczki damskie
  • spodnie uniwersalne, spodnie letnie oraz spodnie zimowe – ocieplane
  • spodnie ogrodniczki specjalistyczne – drogowe, malarskie, odblaskowe, moro – dla leśników

Powyższe spodnie oferowane są w wielu wariantach do wyboru, dlatego można dopasować je także pod kątem innych wymogów, na przykład liczby i rodzaju kieszonek, kolorystyki, odporności na czynniki zewnętrzne.

Robocze ogrodniczki BHP – zakupy

Aktualnie spodnie robocze ogrodniczki oferowane są przede wszystkim w sklepach BHP, gdzie na klientów czeka najszersza gama modeli do wyboru. Spodnie te dostępne są również za pośrednictwem internetu – zamówienia na odzież BHP można składać wtedy bez konieczności wychodzenia z firmy lub z domu.