Aranżacja wnętrz z płytek marmuropodobnych

Aranżacja wnętrz z płytek marmuropodobnych

Obecnie producenci płytek oferują bardzo wiele rodzajów ceramiki, gres, możemy wybierać spośród bardzo wielu kolorów, dostępne jest także bardzo bogate wzornictwo.

Jednymi z najpopularniejszych płytek są płytki w stylu kamienia, płytki marmuropodobne, które znajdziemy w różnych rozmiarach, mogą być to płytki jasne, w kolorach czerwonym, brązowym, niebieskim, czy też płytki czarne.

Aranżacja wnętrz z płytek marmuropodobnych

Gresowe płytki marmuropodobne do różnych wnętrz

Klienci często do aranżacji wnętrz wybielają płytki marmuropodobne w jasnych kolorach. Możemy dzięki temu stworzyć jasną łazienkę, co dodatkowo będzie pozytywnie wpływało na jej przestrzeń, jasne płytki sprawią, że łazienka będzie wyglądała na nieco większą. Płytki marmuropodobne w kolorze białym czy też kremowym dobrze sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie nie ma okna. Oczywiście dostępnych jest bardzo wiele kolorów, możemy stworzyć łazienkę w stylu, który najbardziej będzie nam odpowiadał. Jeżeli poszukujemy płytek wyjątkowych, możemy wybrać płytki czarne, które będą posiadały przykładowo białe czy też złote żyłki, które wyglądają niezwykle elegancko.

W przypadku podłóg najlepszym rozwiązaniem jest gres jako bardzo wytrzymały materiał, który możemy zastosować również na ścianie, dzięki temu uzyskamy jednolitą aranżację naszego wnętrza. Gres to materiał odporny, możemy stosować go również na zewnątrz. Nowoczesne technologie nadruku na płytkach pozwalają uzyskać bardzo podobne do kamienia naturalnego płytki. Będzie to marmur, ale także granit, piaskowiec, różne rodzaje kamieni włoskich czy też hiszpańskich. Dlatego płytki kamieniopodobne będą bardzo dobrą alternatywą dla wykonanych z kamienia naturalnego, jak również będą one dużo tańsze.

W przypadku kiedy poszukujemy bardziej ekskluzywnych aranżacji, możemy wybrać płytki czarne, dobrać odpowiednie oświetlenie. Bardzo ciekawy efekt mogą dać płytki czarne, znajdziemy modele połyskujące oraz matowe, płytki o różnych rozmiarach, które możemy dostosować do wymiarów naszej podłogi czy też ściany. Szeroka oferta płytek marmuropodobnych dostępna tutaj https://kaflando.pl.