Jak dowiedzieć się więcej o stylu i modzie?

Jak dowiedzieć się więcej o stylu i modzie?

Chociaż nie chcesz po prostu podążać za tym, co robią wszyscy inni, możesz czuć się zagubiony, jeśli chodzi o modę.

To w porządku, ponieważ dostępnych jest wiele zasobów nie tylko po to, by nauczyć Cię ogólnie o modzie, ale także po to, by pomóc Ci znaleźć swój własny, niepowtarzalny styl w modzie. Czytaj dalej!Jeśli wybierasz się bezpośrednio z pracy na wieczorne wyjście na miasto, weź ze sobą kilka podstawowych makijaży, aby zmienić swój wygląd. Rozważ ciemniejszą szminkę i trochę przydymionych cieni do powiek, aby zmienić swój wygląd. Możesz również nieco przyciemnić rumieniec, zapewniając kontur na ciemniejszy czas. Te trzy produkty ułatwią przejście.Moda ciągle się zmienia, więc poszukaj podstawowych elementów garderoby, które możesz dodać i stworzyć nowy wygląd. Świetnie dopasowane czarne spodnie to podstawowy styl, który możesz ubrać lub ubrać w dół, a także nosić latem lub zimą.Nie daj się nabrać na modowy trend, jeśli nie pasuje on dobrze do twojej oprawy. Każdy może nosić najnowszą modę, a Ty będziesz kuszony, by pójść w ich ślady. Ale jeśli najnowszy styl nie będzie komplementarny do twojej fizycznej sylwetki, wyrządzisz sobie krzywdę modową.Jednym z najbardziej odchudzających kolorów każdej kobiety jest czerń; jednak zbyt dużo czerni może sprawić, że będziesz wyglądać ponuro. Aby uniknąć tego efektu, dodaj jaskrawą marynarkę lub szalik. Jeśli masz ciało w kształcie jabłka, załóż czarną spódnicę lub czarne spodnie z odważnym kolorowym blezerem lub bluzką, aby przyciągnąć wzrok do góry.Zmniejsz bałagan w szafie, aby uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania. Chociaż możesz sądzić, że posiadanie większej ilości ubrań zapewnia więcej opcji, tak naprawdę nie jest. Jeśli twoja szafa jest zbyt zapełniona, nigdy nie wiesz, jaki modowy wybór wybrać. Każdy przedmiot, który nie pasuje, powinien zostać podniesiony. Znajdziesz ograniczony, ale modny wybór, z którego łatwiej będzie wybierać.Buty i sandały na koturnie są teraz modne. Są najlepszym wyborem dla wielu kobiet ze względu na zwiększenie wzrostu i efekty wyszczuplające. Jak dowiedzieć się więcej o stylu i modzie?

Upewnij się jednak, że twoje koturny nie są zbyt grube; powinny być funkcjonalne, aby wejść.Jeśli chcesz mieć (pół) stały dodatek na ciepłe letnie miesiące, wypróbuj pasemka.

Tylko upewnij się, że twoje włosy pozostają zdrowe, aby nie wyblakły. Wydaj pieniądze na solidną kurację pielęgnacyjną przeznaczoną do włosów farbowanych i używaj jej religijnie, aby zachować czysty kolor i zdrowy wygląd włosów.Jeśli ktoś krytykuje sposób, w jaki się ubierasz, nie daj się zwieść. Nie każdy musi wyglądać, jakby należał do Hollywood. Ważniejsze jest, aby czuć się komfortowo w swoim ubiorze, a na koniec przyciągniesz kogoś, kto lubi Twój styl.Aby zmaksymalizować swoją odzież, sprzedaj przedmioty, których nie używasz. Znajdź witrynę handlu modą online lub znajdź pobliski sklep, w którym kupisz lub wymienisz swoje stare ubrania. W niektórych sklepach możesz wymienić ubrania na nowe.Daj swoim przyjaciołom wolną rękę, aby mogli powiedzieć Ci, co myślą o tym, co masz na sobie. Bądźmy szczerzy. Kobiety często nie są wobec siebie prawdomówne, jeśli chodzi o modę. Jeśli jednak chcesz zimnej, twardej, prawdy o tym, jak wyglądasz, będziesz musiał rozwinąć grubą skórę. Tylko upewnij się, że znajomi, od których otrzymujesz opinie, to ludzie, którym możesz zaufać.Moda jest wyjątkową koncepcją, jeśli chodzi o jednostkę i musisz pracować, aby wypracować swój własny styl. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci w zbadaniu opcji dotyczących mody i własnego, niepowtarzalnego gustu. Pamiętaj o radach, które przeczytałeś tutaj, kontynuując naukę o modzie.