Wskazówki, których możesz użyć, jeśli chodzi o masaż

Wskazówki, których możesz użyć, jeśli chodzi o masaż

Starożytna sztuka masażu nie przetrwała próby czasu przypadkowo lub bez powodu; to wielka korzyść dla twojego zdrowia! Dowiedz się więcej o tym, co mogą dla Ciebie zrobić, jak znaleźć odpowiednią masażystkę, a nawet jak zrobić wspaniały masaż komuś, kogo znasz.

Poniższy artykuł powie Ci więcej.Zawsze warto iść na sesję masażu na pusty żołądek. Po jedzeniu prawdopodobnie poczujesz się wzdęty; dlatego prawdopodobnie nie będziesz czuł się tak komfortowo podczas masażu, jak powinieneś. Dlatego ważne jest, aby jedzenie miało wystarczająco dużo czasu na strawienie przed masażem. Wtedy będziesz mógł naprawdę się zrelaksować.Wykonywanie wspaniałego masażu polega na tym, aby poczuć partnera. Najlepsi masażyści powiedzą Ci, że musisz pozwolić swoim rękom czytać ciało. Podążaj za krzywymi ciała i zmniejsz nacisk, gdy przechodzisz przez obszary kostne. Zmodyfikuj kształt dłoni, aby dopasować się do kształtów ciała.Jeśli masz trudności z jazdą samochodem przez dłuższy czas, rozważ zakup poduszki masującej plecy. Poduszki te często podłącza się bezpośrednio do zapalniczki i zapewniają komfortowy masaż o różnej intensywności podczas jazdy. To może sprawić, że jazda będzie przyjemniejsza dla każdego.Jeśli cierpisz na ciśnienie zatok, skorzystaj z masażu. Prosty i szybki masaż pod linią brwiową może pomóc oczyścić zatoki i znacznie ułatwić oddychanie. Po prostu delikatnie masuj palcami oczy i grzbiet nosa. Wskazówki, których możesz użyć, jeśli chodzi o masaż

Zajmuje to tylko kilka minut i może przynieść wiele ulgi.Jeśli wykonujesz romantyczny masaż swojemu partnerowi, rozważ rozświetlenie pokoju świecami.

Świece zapewniają odpowiednią ilość światła, dzięki czemu możesz zobaczyć, co robisz, jednocześnie pozwalając partnerowi się zrelaksować. Są również bardzo romantyczne i mogą wpłynąć na uczucie, które próbujesz stworzyć w tej chwili.Rozmawiaj ze swoim masażystą. Rozmowa może być ostatnią rzeczą, jaką naprawdę chcesz zrobić podczas masażu, ale może to być różnica między dobrym doświadczeniem a wspaniałym. Musisz poinformować terapeutę, które obszary wymagają pracy i jakie techniki działają najlepiej.Niech osoba, którą masujesz, leży na płaskiej powierzchni na brzuchu. Jest to najbardziej korzystna pozycja podczas masażu, ponieważ pozwala rozluźnić mięśnie pleców, podczas gdy nic nie naciska na nie. Będziesz chciał, aby ich pozycja była zawsze luźna i wolna.Podczas masażu nie zaniedbuj rąk i stóp. Tutaj też jest wiele mięśni, a do tego są bardzo wrażliwe. Używaj mocnego dotyku podczas masowania tych obszarów.Jeśli zamierzasz wykonywać masaż, upewnij się, że używasz lubrykantu. Lubrykantem może być dowolna forma balsamu, a nawet olejków terapeutycznych. Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że jest to odpowiednie dla odbiorcy masażu. Smary mogą pomóc Ci ślizgać się po ciele bez zakłócania rytmicznych ruchów.Jeśli masz suche dłonie lub stopy, znajdź dobry krem ​​nawilżający i używaj go do masażu. Nałóż niewielką dawkę kremu nawilżającego na suchą skórę i poświęć trochę czasu na masowanie obszaru. Masowanie pozwala nawilżaczowi wniknąć w głąb skóry, dzięki czemu uzyskasz lepsze efekty.Masaż istnieje od wieków, ponieważ jest tak dobry dla ciała i umysłu. Mam nadzieję, że ten artykuł przekonał Cię do wyjścia i zdobycia jednego lub nauczenia się, jak go dać. Mogą naprawdę pomóc w leczeniu, radzeniu sobie i relaksie. Odbierz telefon i umów się na spotkanie!