Depilacja laserowa w gabinecie medycyny estetycznej

Depilacja laserowa w gabinecie medycyny estetycznej

Obecnie wiele kobiet korzysta z różnych zabiegów medycyny estetycznej, jeden z najbardziej popularnych zabiegów jest depilacja laserowa.

Jest to bardzo skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia z naszego ciała, jest metodą bardzo dokładną możemy wybrać obszary depilacji. Obecnie technologia depilacji laserowej daje wiele możliwości. Zabiegi są szybkie i praktycznie bezbolesne, dzięki temu korzysta z niej coraz więcej kobiet. Obecnie żadne inne metody depilacji nie jest w stanie zapewnić tego rodzaju efektów, Metody wykorzystujące wosk czy też urządzenie elektryczne do depilacji nie są idealne, a przy okazji są dość bolesne. Kiedyś tego rodzaju zabiegów nie mogły poddawać się osoby, które posiadały bardzo delikatne lub jasne włoski. Lasery starszej generacji nie były w stanie skutecznie usuwać tego rodzaju owłosienia, jednak obecnie mogą usunąć każdy włos z naszej skóry. Tego rodzaju zabiegi to bardzo dobry pomysł zwłaszcza dla osób które borykają się z bardzo gęstym owłosieniem, laser jest technologią bardzo skuteczną, ponieważ usuwa wszystkie włoski w miejscu do którego zostaje przełożony. Depilacja laserowa w gabinecie medycyny estetycznej

Światło laserowe działa na nasze włoski, przenikając do samych cebulek.

Emitowana energia cieplna powoduje że cebulki zaczynają umierać, i po pewnym czasie zaczynają same wypadać. Dzięki temu nie musimy stosować plastrów które wyrywają nasze włoski z cebulkami, co jest dość niekomfortową metodą. Warto pamiętać że tego rodzaju metoda działa na włoski w fazie wzrostu, zatem należy ją co pewien czas powtarzać. Kiedy udajemy się do gabinetu kosmetycznego w celu depilacji laserowej, należy dokładnie ogolić naszą skórę. W przeciwnym razie metoda ta nie będzie skuteczna, Wówczas wszystkie włoski mogą zostać nie usunięte. Oczywiście możemy stosować depilację laserową punktowo, czyli możemy usuwać włoski z różnych miejsc naszego ciała. Możemy zatem w przypadku jednego zabiegu usunąć włosy spod pach, a następnie z nóg czy okolic bikini. Kiedy poszukujemy więcej informacji na temat tej metody warto zajrzeć na stronę: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-torun/, szczegółowych informacji możemy też udzielić telefonicznie.