Kriolipoliza czy lipoliza?

Kriolipoliza czy lipoliza?

Kriolipoliza to zamrożenie tkanki tłuszczowej, która się rozpada. W ten sposób można pozbyć się nadmiaru tłuszczu, który nam przeszkadza. Nie ma problemów żeby pozbyć się tłuszczu z twarzy, pleców czy brzucha.

Jest to najnowsza technologia, która pozwala na obniżenie temperatury w tych miejscach do 5-10 stopni. W ten sposób łatwo można niszczyć komórki tłuszczowe, ale nie niszczyć zdrowych tkanek. Taki proces trwa godzinę i daje bardzo dobre efekty. Jest to zabieg nieinwazyjny, dlatego ma to swoje zalety. Jeśli mamy zbyt dużo tłuszczu i cierpimy na otyłość to nie ma szans na uzyskanie takich efektów, jakich się spodziewamy. Jeśli mamy oponkę na brzuchu to takie rozwiązanie na pewno nam pomoże. Ta metoda daje na szanse na uzyskanie dobrych efektów. Można się pozbyć od 25-40% tłuszczu z tego obszaru, który jest poddawany zabiegowi. Na efekty czekamy różnie i może to być od kilku tygodni do kilku miesięcy. Jeden zabieg to koszt kilkuset złotych.


Lipoliza iniekcyjna

Jest to innowacyjna metoda, która ma na celu pomoc w pozbyciu się tłuszczu z wybranych części ciała. Może to być twarz, brzuch albo ramiona. Tutaj odbywa się to poprzez wstrzykiwanie pod skórę specjalnej substancji, która ma na celu zlikwidowanie komórek tłuszczowych. Tłuszcz się rozpuszcza i wydzielany jest z organizmu. Tutaj również w przypadku osób otyłych nie ma, co liczyć na super efekty. Opinie na temat tego, co wybrać są bardzo różne, bo wszystko jest zależne od tego, jaki mamy problemy z tłuszczem, który nam zalega. Warto ten temat zgłębić i wtedy dowiemy się, do którego przypadku my się zaliczamy. Takie przydatne informacje i porównania znajdziemy na stronie http://osadapiekna.pl/uroda/kriolipoliza-kontra-lipoliza-iniekcyjna-jaki-zabieg-wybrac/ i warto tam zajrzeć. Trzeba poczytać o wszystkich wadach i zaletach, a wtedy na pewno uda nam się wybrać coś, co sprawi, że będziemy w stu procentach zadowoleni z efektu końcowego. Naszym celem będzie pozbycie się tłuszczu i trzeba wybrać taką metodę, która będzie najlepsza.