Poznaj najbardziej ekskluzywne apartamenty nad morzem w Gdyni.

Poznaj najbardziej ekskluzywne apartamenty nad morzem w Gdyni.

Gdynia to jedno z najciekawszych miast w Polsce. Nie tylko ze względu na to, że jest dość młode i prężnie się rozwija, ale także ze względu, że można tu poczuć prawdziwy nadmorski klimat.

Wynajmij apartament nad morzem w Gdyni i ciesz się z urlopu w tym mieście.

Gdynia jest dość spokojnym i modernistycznym fragmentem całego Trójmiasta. Nie oznacza to wcale, że jest miejscem nudnym. Wręcz przeciwnie! Posiada tak wiele atrakcji, że spędzenie tu urlopu to znakomity pomysł. Można zarówno dużo zobaczyć, jak i odpocząć nabierając wiatru w żagle. W mieście powstaje dużo nadmorskich apartamentów, a wiele z nich można wynająć jako wakacyjne lokum. Taką ofertę prowadzi chociażby BillBerry Apartments. Mieszkania ulokowane są zarówno w centrum, jak i przy gdyńskiej marinie, gdzie o poranku można delektować się smakiem świeżo zaparzonej kawy na trasie z widokiem na Zatokę. Czegóż chcieć więcej?

Gdynia dba o komfort i wypoczynek odwiedzających ją turystów. Jest dobrze przygotowana, jeśli chodzi o przyjmowanie gości. Wspaniałe plaże, deptaki, ścieżki rowerowe, znakomicie zagospodarowane lasy na wydmach i jeszcze cała masa innych atrakcji. Nie będziesz rozczarowany. Zaczynając od Skweru Kościuszki – centrum miasta, kończąc na molo w Orłowie, czy też na plaży w Babich Dołach. Ci, którzy lubią muzea, powinni odwiedzić statki: żaglowiec „Dar Pomorza” oraz okręt Marynarki Wojennej ORP „Błyskawica”. To najstarszy na świecie niszczyciel, który zachował się w tak dobrym stanie do dziś. Stamtąd warto udać się na Molo Południowe, a następnie wstąpić do Akwarium Gdyńskiego. Egzotyczne i rzadko spotykane rośliny i zwierzęta żyjące w wodzie można podziwiać przez pół dnia. Idąc wzdłuż wybrzeża trafia się na Aleję Statków Pasażerskich, gdzie na tablicach uwiecznione są te, które niegdyś przybiły do portu w Gdyni.

Najpopularniejszym traktem spacerowym jest Bulwar Nadmorski. Ma 1,5 km długości i jest znakiem rozpoznawczym miasta. Dojdziemy nim m.in. do Kamiennej Góry – punktu widokowego, z którego rozpościera się widok na miasto, port i Zatokę. Można na nią wjechać kolejką.

Miasto przesiąknięte jest nadmorskim klimatem nie tylko w centrum. Słynne molo w Orłowie to jeden z najchętniej odwiedzanych obiektów. Pierwszy pomost został wybudowany jeszcze przed powstaniem miasta! Z molo widać słynny Klif Orłowski, najdalej wysunięty w morze naturalny punkt Gdyni. Co roku wygląda inaczej, gdyż Bałtyk zabiera rocznie około metr terenu, a sztormowe fale pomagają osuwaniu się połaci ziemi w głąb morza.

Gdynia to także Babie Doły. Jest to atrakcyjna także pod względem turystycznym dzielnica. Ma bezpośredni dostęp do morza. Mieści się tam letnie kąpielisko, a także plaża dla psów. Rozpoznawalnym punktem tego rejonu jest stara Torpedownia oraz rozległe klify.

W Gdyni można zatrzymać się i na weekend, i na cały urlop. Wspaniale spędzony czas będzie tylko przyjemnością. Wybierając apartamenty na wynajem BillBerry, wybierasz nie tylko niezawodność i najwyższy standard oferowanych usług, ale też gwarancję udanego pobytu. Luksusowe wyposażenie, przestronne pokoje, domowa atmosfera i wygoda. Gdynia to miasto, w którym poczujesz wyjątkowy klimat, tak jak i w naszych apartamentach. Do zobaczenia. Ahoj!

Źródło: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-nad-morzem-gdynia