Na ekstremalną trasę i weekendowy wypad. Poznaj produkty do motocrossu, enduro i MTB od Fox Racing!

Na ekstremalną trasę i weekendowy wypad. Poznaj produkty do motocrossu, enduro i MTB od Fox Racing!

Już od 1977 roku amerykańska marka Fox Racing tworzy najwyższej jakości wyposażenie dla amatorów sportów ekstremalnych. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Poznaj najlepsze produkty do motocrossu, enduro i MTB sygnowane logo lisa!

Kaski i gogle Fox Racing – wybór zawodowców

Fox Racing specjalizuje się w tworzeniu kasków i gogli dla amatorów jazdy po bezdrożach, gdzie kluczowe znaczenie ma bezpieczeństwo.

W ofercie marki można znaleźć szeroką gamę kasków, w tym kaski do enduro, MX, downhillu, MTB, które gwarantują maksymalny poziom ochrony w każdej sytuacji. Lekkie, wentylowane i wytrzymałe wybierane są również przez zawodowców, dla których liczy się jakość bez kompromisów.

Nie zapomnij o dokupieniu gogli Fox Racing. Stworzone przez tę markę gogle na motocykl i na rower to skuteczna ochrona i pełna widoczność w każdych warunkach.

Ochraniacze Fox Racing – maksymalna ochrona na każdą trasę

Ochraniacze Fox redukują ryzyko kontuzji i gwarantują swobodę ruchów – ochraniacze stworzone przez Fox Racing to szeroka gama produktów zapewniających skuteczną ochronę w ekstremalnych sytuacjach.

W ofercie marki znajdują się zbroje, buzery, ochraniacze na kolana i łokcie, spodenki z ochraniaczami, które wykorzystują nowoczesną technologię pochłaniania wstrząsów D3O.

Odzież Fox Racing – na wyprawy i na miasto

Fox Racing to również szeroka gama ubrań dla amatorów sportów ekstremalnych. W kolekcji marki czekają odzież i akcesoria dla niego i dla niej, które przyciągają uwagę efektownym wyglądem i bazują na materiałach zapewniających komfort i wytrzymałość.

W kolekcji Fox Racing dostępne są ubrania sportowe dla entuzjastów motocykli i rowerów, a także ubrania doskonałe na co dzień. Bluzy, koszulki, spodnie, spodenki, kurtki, czapki, rękawice czy bielizna – wśród nich z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zamów produkty Fox Racing w Fox.sklep.pl!

Wybierz oficjalny sklep Fox Racing Fox.sklep.pl i zamawiaj produkty marki z dostawą na terenie całego kraju. To sklep Fox, który sprzedaje tylko i wyłącznie oryginalne produkty i zapewnia dostawę w ciągu 48 godzin. Poznaj najnowszą kolekcję na Fox.sklep.pl już teraz!