Wytyczne dotyczące zakupu polisy ubezpieczeniowej na życie

Wytyczne dotyczące zakupu polisy ubezpieczeniowej na życie

Wiele osób uważa, że ​​mają załatwione sprawy dzięki posiadaniu tej jednej polisy ubezpieczeniowej na życie w ramach swojej pracy.

Jednak w większości przypadków jest to polisa na 10 000 USD, która może pokryć koszty pogrzebu, a potem gdzie będą Twoi bliscy? Ten artykuł może pomóc w rozważeniu ważnych środków, które należy podjąć, aby zaplanować z wyprzedzeniem.Planując zakup polisy na życie, wybierz niezależnego brokera. Niezależni brokerzy mogą generalnie zaoferować większy wybór pod względem polisy i kosztów niż broker, który pracuje wyłącznie dla określonej firmy ubezpieczeniowej. Brokerzy firmowi ograniczają się do produktów sprzedawanych przez ich firmę i mogą być również zachęcani przez firmę do polecania konkretnego produktu.Rozważając ubezpieczenie na życie, pamiętaj o zdrowym stylu życia, ponieważ ma to duży wpływ na Twoje stawki. Rzuć palenie i schudnij. Pamiętaj, aby przekazać te informacje, a także wszelkie inne zdrowe czynności, które możesz wymienić. Twoja stawka jest często negocjowana w czasie.Rozważając ubezpieczenie na życie, najlepiej wykupić je jak najszybciej w swojej karierze. Stawki będą rosły tylko wraz z wiekiem, a po dodaniu innych dolegliwości, które mogą zostać zdiagnozowane, możesz nawet nie kwalifikować się do objęcia ubezpieczeniem. Zacznij jak najwcześniej i spróbuj zablokować niską stawkę.Jeśli masz pracę lub hobby obarczone wysokim ryzykiem, bądź szczery. Będzie to kosztować więcej, ale może zapobiec dyskwalifikacji, jeśli Twoja firma ubezpieczeniowa sama się o tym dowie. Celowe ukrywanie tych informacji jest formą oszustwa i może wiązać się z dużymi karami.Wybierając polisę na życie, zwróć uwagę na jakość firmy, którą wybierasz. Wytyczne dotyczące zakupu polisy ubezpieczeniowej na życie

Firma, która posiada twoją polisę, powinna być w stanie za nią stać.

Dobrze jest wiedzieć, czy firma, która posiada twoją polisę, pozostanie w pobliżu, aby w razie potrzeby obsłużyć polisę i ostatecznie być w pobliżu, aby wypłacić świadczenia z tytułu śmierci.Konsultując się z doradcą w sprawie polisy na życie, nie bój się zadawać trudnych pytań. Powinieneś dokładnie znać wszystkie różne zasady przed zakupem. Na przykład powinieneś wiedzieć, czy Twoja polisa jest odnawialna i jak długo będą trwały składki. Ponadto powinieneś wiedzieć, czy istnieją wyjątki. Są to ważne rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem ubezpieczenia na życie.Jeśli spotykasz się z brokerem na żywo, zawsze obserwuj, czy poleca ci polisę już po jednym spotkaniu. Jeśli tak, możesz się założyć, że robią to tylko po to, aby zarabiać pieniądze i nie odpowiadają dokładnie Twoim konkretnym potrzebom. Powinieneś po prostu odejść i zamiast tego wybrać innego brokera.Sprawdź, czy możesz zawrzeć polisę ubezpieczeniową w ramach planu grupowego za pośrednictwem swojego pracodawcy. Często zdarza się, że te same firmy oferujące grupowe ubezpieczenie zdrowotne mają również dostępne grupowe ubezpieczenia na życie za ułamek kosztów zakupu polisy solo.Zdecyduj, który z czterech głównych rodzajów ubezpieczeń na życie jest dla Ciebie odpowiedni. Masz do wyboru polisę na całe życie, polisę na całe życie, zmienną uniwersalną polisę na życie lub uniwersalną polisę na życie. Każdy ma swoje potencjalne mocne i słabe strony. Dowiedz się, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, zanim dokonasz zakupu.Jak ujawniono wcześniej w tym artykule, większość polis ubezpieczeniowych na życie wydawanych przez pracodawców to podstawowe polisy o wartości 10 000 USD. Tyle wystarczy na opłacenie pogrzebu, jeśli masz szczęście. To sprawi, że Twoi bliscy znajdą się w trudnej sytuacji finansowej w momencie, gdy są już emocjonalnie zdruzgotani. Wdrażając porady zawarte w tym artykule, możesz podjąć kroki, aby zapewnić swojej rodzinie bezpieczną przyszłość.