Eleganckie listwy od Mardom Decor

Eleganckie listwy od Mardom Decor

Dopracowane wnętrze Urządzanie wnętrz to połączenie przyjemności z podejmowaniem wielu ważnych decyzji, których skutki mogą wpłynąć na komfort mieszkania. Oprócz kluczowych inwestycji takich jak wybór mebli, okien czy podłóg, ważne jest także zadbanie o detale i elementy wykończeniowe. Mają one wpływ na całą aranżację przestrzeni, a dzięki dobraniu odpowiedniego oświetlenia, progów czy listew przypodłogowych lub przysufitowych, wnętrze nabierze innego charakteru. To także dobry sposób na podkreślenie wybranej stylistyki pomieszczenia, a elementy dekoracyjne spowodują, że przestrzeń będzie wyglądała na przemyślaną, schludną i uporządkowaną.

Dopracowane wnętrze

Urządzanie wnętrz to połączenie przyjemności z podejmowaniem wielu ważnych decyzji, których skutki mogą wpłynąć na komfort mieszkania. Oprócz kluczowych inwestycji takich jak wybór mebli, okien czy podłóg, ważne jest także zadbanie o detale i elementy wykończeniowe. Mają one wpływ na całą aranżację przestrzeni, a dzięki dobraniu odpowiedniego oświetlenia, progów czy listew przypodłogowych lub przysufitowych, wnętrze nabierze innego charakteru. To także dobry sposób na podkreślenie wybranej stylistyki pomieszczenia, a elementy dekoracyjne spowodują, że przestrzeń będzie wyglądała na przemyślaną, schludną i uporządkowaną.

Listwy przypodłogowe Mardom Decor

Listwy przypodłogowe to jeden z tych elementów, który sprawia, że wnętrze wygląda bardziej estetycznie. To stylowa i elegancka dekoracja każdego pomieszczenia. Firma Mardom Decor oferuje szeroką gamę listew przypodłogowych wykonanych z materiału PolyForce. Modele różnią się od siebie m.in. wysokością oraz designem. Dzięki różnorodności produktów z łatwością można dobrać odpowiednią listwę do danego pomieszczenia. W ofercie Mardom Decor można znaleźć listwy elastyczne, które nadają wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu, ponieważ mogą być ze sobą łączone przy zachowaniu ciągłości wzoru. Ponadto dostępne są także modele lakierowane oraz przeznaczone do malowania. Listwy lakierowane są gotowe do montażu, pomalowane fabrycznie na biały kolor. Drugi wariant to natomiast dobra opcja dla osób, które chciałyby mieć listwy przypodłogowe w dowolnie wybranym przez siebie odcieniu. Do zmiany barwy można użyć farb akrylowych, silikonowych lub lateksowych. Warto pamiętać, żeby metamorfozę zacząć po zamontowaniu listwy na ścianie, w przeciwnym razie podczas przyklejania może dojść do uszkodzenia powierzchni.

Wybierając listwy przypodłogowe warto postawić na produkty trwałe i solidne. Mardom Decor to nie tylko wyjątkowy design, ale także odporność i wytrzymałość. Dodatkowo listwy posiadają zabezpieczenie przed wodą i wilgocią, co sprawia, że mogą być piękną dekoracją także w kuchni lub łazience.

Vintage, glamour czy modern classic – listwy przypodłogowe to elegancka dekoracja, którą można dopasować do każdej stylistyki. Doskonale prezentują się z szykowną sztukaterią czy w połączeniu z bogato zdobionym meblami typowymi dla wnętrz prowansalskich. Zwolennicy nowocześnie urządzonych przestrzeni także mogą postawić na listwy przypodłogowe Mardom Decor, to doskonałe uzupełnienie modernistycznych i industrialnych wnętrz. Wszystko zależy od dobrania wzoru i koloru. Stawiając na modele bez zdobień, w neutralnych barwach idealnie uda się je wkomponować do pomieszczeń urządzonych w duchu minimalizmu, typowego dla nowoczesnych wnętrz.

Listwy przysufitowe i ścienne Mardom Decor

Mardom Decor posiada także bogatą ofertę listew ściennych i przysufitowych, które w stylowy i elegancki sposób odmienią każde wnętrze. To sposób na efektowną metamorfozę przestrzeni. Dostępne modele wyróżniają się niebanalnym designem. Po zamontowaniu, listwy będą stanowić mocny akcent pomieszczenia i na pewno skupią uwagę odwiedzających gości. Wybór listew ściennych i przysufitowych Mardom Decor to doskonała opcja zarówno dla osób lubiących bogato zdobione wnętrza, jak i dla tych, którzy cenią sobie umiar. Nie łącząc listew z innymi dekoracjami lub zdobionymi meblami, staną się one ozdobą samą w sobie i nie będą potrzebowały dodatkowej oprawy.

Postaw na listwy w Twoim domu

Montaż listew przypodłogowych to połączenie praktyczności z estetyką. Montując je można w efektowny sposób ukryć różnego rodzaju kable, które wyeksponowane tworzą niepotrzebny chaos i bałagan. To także świetne rozwiązanie, żeby zamaskować granicę pomiędzy ścianą a podłogą, tzw. szczelinę dylatacyjną. Jest to bardzo istotne, ponieważ w tym załamaniu może gromadzić się szkodliwy dla zdrowia i nieestetycznie wyglądający brud i kurz.

Dzięki różnorodności dostępnych produktów Mardom Decor można dobrać listwę pasującą do stylistyki wnętrza. Modele z zaokrąglonym zakończeniem doskonale sprawdzą się pokoju dziecięcym, zdobione egzemplarze to świetny wybór do wnętrz w stylu glamour, a listwy o klasycznej, prostej budowie dobrze odnajdą się w minimalistycznych przestrzeniach. W ofercie znajdują się także specjalnie zaprojektowane modele, które po zamontowaniu odstają od ściany tworząc miejsce do zamontowania np. świateł LED. To idealny pomysł na stworzenie efektownej i oryginalnej dekoracji.

Zarówno w przypadku listwy przypodłogowe mardom, ściennych, jak i przysufitowych warto pamiętać o wybraniu produktów solidnych i wytrzymałych. Mardom Decor oferuje listwy trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Są one także łatwe w montażu, dzięki czemu w prosty sposób można stworzyć elegancką dekorację w swoim domu.