Jak kupować niedrogą biżuterię i nadal wyglądać świetnie?

Jak kupować niedrogą biżuterię i nadal wyglądać świetnie?

Większość kobiet zainwestowała w biżuterię duże sumy pieniędzy.

Przy tak dużej inwestycji ważne jest, aby dbać o swoje drogocenne klejnoty. Dbanie o biżuterię przedłuża jej żywotność i sprawia, że ??błyszczy na Twojej skórze. Jak więc powinieneś dbać o swoje cenne rzeczy? Przeczytaj poniższe wskazówki, a przekonasz się.Kiedy kupujesz biżuterię, upewnij się, że zadałeś jubilerowi „właściwe” pytania dotyczące jego wyrobów. Musisz omówić takie rzeczy, jak gatunki diamentów. Musisz także zapytać, kim są równiarki swoich kawałków. Dowiedz się, jakie jest ich wykształcenie i doświadczenie, i zobacz, jakie są gwarancje niezależnie od ich ocen.Tworzenie własnej biżuterii jest łatwiejsze niż myślisz. Wisiorki z odsetkami można znaleźć w sklepach rzemieślniczych, które można umieścić na łańcuszkach, które już posiadasz, lub łatwo kupić niedrogi łańcuszek. Jeśli robisz na drutach lub szydełku, możesz użyć przędzy do tworzenia chokerów i bransoletek. Nawet jeśli kupujesz i łączysz kupione w sklepie przedmioty, tworzenie własnej biżuterii nadal pozwala zaprojektować to, co nosisz.JEŚLI myślisz o zakupie biżuterii dla dzieci, bransoletka z wdziękiem to doskonały sposób. Dodaj nowy urok na każdym kamieniu milowym, takim jak pierwszy utracony ząb. Kiedy Twoje dziecko dorośnie, będzie miało specjalną historię, która jest dołączona do każdego uroku.Aby mieć pewność, że Twoja biżuteria świetnie wygląda, noś biżuterię, która pasuje do Twojego odcienia skóry. Jeśli masz chłodny odcień skóry, wybierz biżuterię ze srebrnym odcieniem. Nosząc kamienie szlachetne, wypróbuj perły lub kamienie jubilerskie. Aby uzupełnić ciepły odcień skóry, noś złotą biżuterię i biżuterię w kolorach ziemi. Koral i turkus świetnie prezentują się również na osobach o ciepłej skórze.Aby Twoja biżuteria podkreślała Twoje najlepsze cechy, wybierz elementy, które pasują do kształtu Twojej twarzy. Aby uzyskać twarz w kształcie serca, wypróbuj chokery i wiszące kolczyki. Okrągłe i kwadratowe twarze świetnie prezentują się w kolczykach w kształcie łezki, a długie naszyjniki są również doskonałym wyborem. Osoby o prostokątnych twarzach powinny wybrać krótkie naszyjniki i okrągłe kolczyki. Jak kupować niedrogą biżuterię i nadal wyglądać świetnie?

Jeśli masz owalną twarz, możesz ściągnąć dowolny rodzaj naszyjnika, ale najlepsze są kolczyki kanciaste.Kupując biżuterię, najważniejszą rzeczą do rozważenia jest to, co lubisz i w czym czujesz się komfortowo.

Nawet jeśli bransoletki lub wiszące kolczyki są modne, coś, czego nie lubisz lub w czym nie czujesz się komfortowo, nigdy nie wygląda modnie. Kiedy czujesz się niekomfortowo, to widać. Kiedy czujesz się komfortowo i podoba ci się twój wygląd, to widać!Wybierając biżuterię, weź pod uwagę swój kształt twarzy. Okrągła twarz najlepiej wygląda z biżuterią o pionowych liniach i mocnych kątach. Biżuteria o zaokrąglonych kształtach łagodzi mocne kąty prostokątnej twarzy. Twarz w kształcie serca jest pochlebna przez biżuterię, która tworzy szerokość podbródka. Owalna twarz może nosić każdą stylową biżuterię.Poszukaj sklepów jubilerskich, które są akredytowanymi członkami Gemological Institute of America lub GIA, a także Jewellers of America. Sklepy z tymi certyfikatami zapewniają najlepszą jakość w najniższej cenie. Znajdziesz te certyfikaty w większości dużych strojów typu łańcuchowego.Biżuteria nie powinna być czyszczona wybielaczem. Wybielacz uszkadza złącza lutowane i może niszczyć wykończenia. Biżuteria nie powinna być noszona w basenach z dwóch powodów. Biżuteria łatwo gubi się w basenach, a w wodzie basenowej stosuje się wybielacz chlorowy. Jeśli czyścisz wybielaczem, zdejmij biżuterię lub załóż rękawice ochronne.Dbanie o swoją drogocenną biżuterię jest ważne z wielu powodów. Twoja biżuteria będzie wyglądać lepiej, dłużej wytrzyma i zachowa swoją wartość. W tym artykule omówiliśmy kilka ważnych wskazówek dotyczących pielęgnacji cennych klejnotów. Podążaj za nimi, a będziesz cieszyć się pięknymi klejnotami przez całe życie.