Kalendarz jako doskonały gadżet reklamowy naszej firmy

Kalendarz jako doskonały gadżet reklamowy naszej firmy

Kalendarze podobnie jak wizytówki, plakaty, długopisy z nadrukiem czy papiery firmowe są bardzo popularnym gadżetem reklamowym. Korzysta z nich wiele firm, ponieważ są skuteczną ale przede wszystkim relatywnie tanią formą reklamy. Możemy obdarować nimi swoich klientów i kontrahentów w zamian zyskując całoroczną reklamę. Musimy jednak pamiętać o tym aby nasze kalendarze firmowe 2021 miały atrakcyjny design. Możemy wykonać go sami bądź zlecić profesjonalistom. Wiele drukarni posiada w swojej ofercie pomoc przy realizacji projektu za dodatkową opłatą. Często możemy również spotkać się z gotowymi szablonami z pomocą których wykonamy swój projekt w kilka minut.

Kalendarz ścienny, biurkowy a może książkowy?

Każdy z nich ma swoje zalety. Kalendarz ścienny wiszący w widocznym miejscu będzie z pewnością najbardziej przykuwał uwagę ludzi znajdujących się w danym pomieszczeniu. Kalendarz biurkowy natomiast sprawdzi się jako praktyczna ozdoba stolików w biurze. Z kolei kalendarz książkowy to doskonały organizer, z którego możemy korzystać w każdym miejscu i o każdej porze. Każdy z wymienionych typów kalendarzy świetnie nadaje się do wykorzystania własnego w firmie jak i podarowania klientom i kontrahentom. W ten sposób zyskujemy tanią i efektywną reklamę przez cały rok.

Kalendarze 2021 – Kiedy i gdzie je zakupić?

Wrzesień jest miesiącem, w którym większość firm zaczyna rozglądać się za kalendarzami na przyszły rok. Jako że jest to jeszcze dosyć wczesny okres, można trafić na atrakcyjną promocję. Im bliżej końca roku, tym ceny są zazwyczaj wyższe. W związku z tym warto pomyśleć o zakupie kalendarzy znacznie wcześniej. Możemy to zrobić zarówno w drukarni stacjonarnej jak i w drukarni online. Te drugie udostępniają zazwyczaj swoim klientom przejrzyste i wygodne kreatory zamówienia. Ich intuicyjna obsługa pozwala na szybkie złożenie zamówienia nawet przez początkującą osobę. Drukarnie online przyciągają również swoich klientów atrakcyjnymi cenami i szybką realizacją zamówień. Nie musimy również tracić czasu na odbiór zamówienia gdyż produkty zostaną dostarczone do nas przez kuriera.