Panele podłogowe dla Twojego domu

Panele podłogowe dla Twojego domu

Wygląd podłogi będzie miał duży wpływ na cały charakter oraz styl naszego mieszkania, powinniśmy zatem wybrać panele, które będą pasowały przykładowo do mebli, kolorystyki ścian czy też drzwi.

Oczywiście obecnie mamy do wyboru bardzo wiele różnych modeli paneli, deski drewnianej czy też płytek. Możemy zatem urządzić nasz dom czy też mieszkanie w stylu, który najbardziej będzie nam odpowiadał.

Panele podłogowe dla Twojego domu

Wytrzymałe drewnopodobne panele Quick Step Impressive Ultra

Jeżeli poszukujemy podłogi, która będzie wytrzymała, uniwersalna, która będzie łatwa w myciu, z pewnością można wybrać panele wodoodporne. Nie będą one wymagały cyklinowania tak jak deska, będą także cieplejsze niż płytki przykładowo gresowe. Oczywiście panele podłogowe mogą występować w różnej kolorystyce, mogą także imitować deskę drewnianą czy też kamień. Z pewnością znajdziemy wiele odcieni, także panele, które naśladują naturalne drewno czy też marmur.

Bardzo ciekawym modelem są panele Quick Step, są to panele podłogowe, które wykonane są z PVC, zatem będzie to podłoga ciepła, będzie dobrze izolowana zarówno termicznie, jak również akustycznie. Oczywiście możemy wykorzystać je także w łazience, gdzie często na podłodze może znajdować się woda, są to płytki wodoodporne zatem są bardzo uniwersalne. Mogą bardzo dobrze naśladować deskę, może być to przykładowo dąb czy sosna w różnych kolorach. Zatem jest to ciekawe rozwiązanie, jeżeli poszukujemy podłogi, która będzie praktyczna, jak również będzie dobrze wyglądała.

Dobrym pomysłem będą panele z serii Quick-Step Impressive Ultra, są do panele, które charakteryzują się grubością 12 mm, są wodoszczelne, jak również posiadają wysoką klasę ścieralności AC5, dzięki czemu są one wytrzymałe, odporne również na zarysowanie. Kolorystyka oferowana przez producenta z pewnością zadowoli wielu klientów, będą to panele imitujące podłogę drewnianą w kolorach jasnych oraz ciemnych, mogą być to także deski palone czy też białe.