Profesjonalne zabiegi odchudzające

Profesjonalne zabiegi odchudzające

Wszyscy od czasu do czasu przechodzimy przez okresy nadmiernego pobłażania sobie, a kiedy prowadzi to do przybierania na wadze i powstawania wypukłości na brzuchu czy biodrach, wielu z nas przechodzi na dietę.

Może cię to zaskoczyć, ale w przypadku niektórych upartych obszarów dieta niekoniecznie jest najskuteczniejszym sposobem działania. Zmniejszając spożycie kalorii, nie masz kontroli nad tym, które części ciała będą chudnąć jako pierwsze. Jednak rezerwując zabieg modelowania sylwetki w gabinecie medycyny estetycznej lub salonie kosmetycznym, wiesz dokładnie, na którym obszarze sylwetki można się skupić. Dodatkową zaletą jest to, że takie zabiegi są bezbolesne i nieinwazyjne, ale dla wielu klientów bardzo skuteczne. Urządzenie do modelowania sylwetki ma czujniki, które wykrywają poziom tłuszczu przed podaniem pod skórę określonej ilości energii o częstotliwości radiowej, aby ogrzać głębokie tkanki. Ten proces powoduje lipolizę, która zasadniczo polega na stopieniu komórek tłuszczowych przed wypłukaniem ich z organizmu. Może to sprawić, że będziesz wyglądać zdrowiej i szczuplej niż wcześniej. Obszary ciała, które najlepiej reagują na zabiegi wyszczuplające i modelujące to ramiona, uda, pośladki i brzuch. Czas zabiegu będzie różny w zależności od wielkości obszaru skóry, który ma być poddany procedurze. Zabieg endermologii wykorzystuje urządzenie ręczne, które za pomocą specjalnej głowicy z rolkami ugniata i masuje wybrany obszar ciała.

W ten sposób pobudzamy skórę do odnowy, produkcji kolagenu, poprawia się również krążenie, aby stopić tłuszcz i napiąć luźne tkanki, zapewniając gładszą, jędrniejszą i młodszą skórę.

Jeśli zdecydujemy się na zabiegi odchudzające brzuch na Moment.pl, widoczna będzie utrata tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, wyszczuplenie sylwetki i ujędrnienie skóry w wybranym miejscu. Wiele kobiet bezskutecznie stara się zgubić zbędne kilogramy czy wymodelować brzuch dietą lub ćwiczeniami fizycznymi, ale rezultaty nie zawsze są zadowalające. Można w takiej sytuacji zdecydować się na wizytę w salonie kosmetycznym i skorzystać z licznych zabiegów modelujących sylwetkę i ujędrniających skórę.