Rodzinny weekend w parku dinozaurów

Rodzinny weekend w parku dinozaurów

Z pewnością park rozrywki to okazja na udany weekend dla całej rodziny.

W parku znajdziemy wiele interesujących atrakcji, ma uwagę zasługują figury dinozaurów. Spodobają się nie tylko najmłodszym, w parku będziemy mogli dowiedzieć się o nich więcej. Duża ilość atrakcji przyciąga tu wiele tysięcy turystów każdego roku, można podziwiać wirtualne pokazy gdzie możemy bardzo realistyczne animacje komputerowe. Zobaczymy jak wyglądało życie dinozaurów w ich naturalnym środowisko. Bardzo ciekawą atrakcją jest park ewolucji, gdzie w czasie wirtualnego spaceru możemy poznać ciekawostki prehistoryczne, w miarę poruszania się wirtualny lektor będzie opowiadał nam o różnych tajemnicach odległej historii. Będziemy mogli jak wyglądały narzędzia pierwszych ludzi sprzed wielu tysięcy lat. Można podziwiać pierwsze siekiery czy też narzędzia rolnicze z epoki krzemu. W bardzo interesującą wycieczkę po tunelu czasu będziemy mogli udać się specjalną kolejką.

Bardzo interesującym puntem zwiedzania parku jest z pewnością pawilon paleontologiczny, gdzie pod naszymi nogami będziemy mogli zobaczyć prawdziwe wykopaliska archeologiczne.

To jedyny tego rodzaju obiekt na świecie, w okresie letnim archeolodzy pod podłogą badają skamieliny prawdziwych dinozaurów. Najmłodszym do gustu przypadnie wirtualne oceanarium, gdzie możemy obejrzeć, jak wyglądało życie prehistorycznych stworzeń morskich. Można obejrzeć przykładowo bardzo przekonującą animację z megadolonem. Z pewnością bardzo ciekawą atrakcją jest także kino 5D, gdzie oprócz wrażeń jakie możemy zobaczyć w zwykłym kinie będziemy mogli liczyć także na ruch foteli oraz wodę. Znajdziemy tu także plac zabaw na którym będą mogli pobawić się najmłodsi, zatem park dinozaurów jest to doskonały pomysł na wypoczynek dla dzieci w każdym wieku. Wiele młodych osób lubi bardzo różnego rodzaju parki tematyczne, dzięki nim można spędzić czas w gronie rodzinnym. Z pewnością Park Dinozaurów jest czymś wyjątkowym, a dzieci poprzez zabawę mogą się czegoś nauczyć.