Wesele w stylu Boho

Wesele w stylu Boho

Obecnie coraz więcej par młodych decyduje się na ślub i wesele w stylu boho. Młodzi ludzie lubią luźny styl i wygodę, z pewnością tradycyjny strój na wesele nie zawsze jest wygodny, suknia ślubna czy garnitur pana młodego nie są najwygodniejszym strojem do tańca.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Pamiętajmy także o butach, które mogą być mało komfortowe podczas dłuższym czasie na parkiecie. Z pewnością tego rodzaju ślub będzie pięknie prezentował się na fotografiach. Dużo oczywiście zależy od samego fotografa, i jego pomysłów na ujęcia. Wyróżnić można w zasadzie dwa podstawowe rodzaje fotografów, którzy zdjęcia ślubne wykonują.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Ciężko tutaj o jednoznaczne określenie tego, jaki fotograf będzie dla nas najlepszy, jednakże jest to raczej kwestia indywidualna. Po pierwsze zdjęcia ślubne wykonywane mogą być przez profesjonalnych fotografów, którzy zajmują się tylko i wyłącznie tym, nie robiąc nic innego.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Dzięki temu będą posiadać oni w zdecydowanej większości przypadków o wiele większe doświadczenie a niekiedy także i odpowiednie wykształcenie z zakresu prawidłowego wykonywania zdjęć.

W przypadku ślubów jednak nie zawsze jest to najważniejsze, ważne jest aby umiejętnie i we właściwym momencie zdjęcia wykonać.

W przypadku drugiej grupy wyróżnić można fotografów, dla których zdjęcia ślubne to tylko zajęcie dodatkowe, a na co dzień zajmują się oni nieco inną pracą. Z punktu widzenia samego klienta nie ma aż tak dużych różnić, jeśli chodzi o jakość usług. Obecnie fotograf posiada wiele więcej możliwość nić jeszcze kilkanaście lat temu.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Obecnie pojemne karty pamięci pozwalają robić tysiące zdjęć w wysokiej rozdzielczości, przy pomocy aparatów z wyższej półki można kręcić filmy HD. Obecnie fotograf może także korzystać z drona, dzięki czemu można uzyskać świetne ujęcia. Z pewnością dobry fotograf wykona doskonałe fotografie z wesela w stylu boho. Styl ten charakteryzuje się dużą ilością kolorów, w tym wypadku fotograf ma możliwość bawić się kolorami. Fotograf dostarczy parze młodej zdjęcia w wersji cyfrowej na nośniku.