Wypoczynek w nadbałtyckim Trzęsaczu

Wypoczynek w nadbałtyckim Trzęsaczu

Trzęsacz to miejscowość turystyczna w znajdująca się na pobrzeżu szczecińskim, która co roku przyciąga turystów, posiada dobrze zorganizowaną bazę noclegową, gastronomię.

Trzęsacz znany jest ze swojej platformy widokowej, z klifu możemy podziwiać panoramę Bałtyku. Możemy odwiedzić także bardzo ciekawe muzeum multimedialne, gdzie możemy zapoznać się z historią regionu, poznać wiele ciekawostek dotyczących pobliskich, nadmorskich miejscowości. W Trzęsaczu działa także kolejka wąskotorowa na trasie Gryfice-Pogorzelica, w okresie letnim kursuje na trasie do Pogorzelicy. Możemy wybrać się na wycieczkę pociągiem napędzanym lokomotywą parową.

Wypoczynek w nadbałtyckim Trzęsaczu

Hotel i spa w Trzęsaczu

Trzęsacz to okolica, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, znajdziemy tu wiele tras pieszych, ścieżki rowerowe, możemy wybrać się na wycieczkę w tutejsze lasy, gdzie będziemy obcować z naturalną, dziką przyrodą. W Trzęsaczu znajdziemy ośrodek SPA, możemy wynająć tu także nocleg, bardzo ciekawym miejscem jest Villa Hoff znajdująca się na klifie, możemy skorzystać tu z wielu atrakcji. Dostępne są bardzo wygodne apartamenty, działa tu również SPA, gdzie możemy skorzystać z wielu zabiegów dla kobiet oraz dla mężczyzn. Możemy skorzystać z wielu zabiegów odżywiających skórę twarzy, będą to zabiegi rozświetlające z użyciem witaminy C, masaże nawilżające, masaże przeciwzmarszczkowe.

Możemy także skorzystać z zabiegów liftingujących, które obejmują twarz, szyję, dekolt oraz kark. Dzięki temu możemy się odprężyć, skorzystamy także z zabiegów rewitalizacyjnych. Ciekawą ofertą jest także hybrydowy zabieg przeciwzmarszczkowy, który wpływa bardzo pozytywnie na metabolizm naszego naskórka, oferuje odnowę, zapewniając jędrność oraz elastyczność naszej skóry. W ofercie znajdują się także masaże peelingujące, które bardzo dobrze wpływają na skórę podrażnioną oraz przesuszoną. Masaż peelingujący to także możliwość relaksu, może być stosowany w trakcie odchudzania, w profilaktyce cellulitu, czy zwalczaniu rozstępów.

Więcej informacji na temat pobytu w Trzęsaczu, oferty turystycznej, znajdziemy na stronie https://villahoff.pl/villa-hoff/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci?NewsID=64989. Możemy wybrać odpowiednie dla nas pokoje, skorzystać ze SPA, dzięki czemu pobyt w Trzęsaczu będzie z pewnością bardzo udany.