Jak wybrać odpowiedni kolor płaszcza zimowego

Jak wybrać odpowiedni kolor płaszcza zimowego

Jeśli szukasz uniwersalnej kurtki na chłodną porę roku, spróbuj poszukać takiej, która ma odpinany kaptur

Kaptur to świetna opcja w płaszczu zimowym czy kurtce, zwłaszcza jeśli mieszkasz w zimnym miejscu. Jednak możesz nie chcieć nosić kaptura przez cały czas, a jeśli zrobi się cieplej, kaptur może być nieporęczny. Sprawdź, czy możesz znaleźć kurtkę w swoim stylu z odpinanym kapturem, dzięki temu będzie ona bardziej wszechstronna. Szukaj również w kurtkach zimowych stylowych dodatków, które dodadzą ciepła. Takie rzeczy, jak sznurki do ściągania, futrzane kołnierze, elastyczne mankiety rękawów i kieszenie wyściełane polarem, dodają dodatkowego ciepła i są praktyczne. Ważne jest, aby zamki błyskawiczne były zakryte osłonami. Jeśli mieszkasz w miejscu narażonym na ekstremalne warunki pogodowe i wiatr, zimne powietrze może przenikać przez zamek błyskawiczny. Osłona przeciwwiatrowa jest niezbędna w każdej zimowej garderobie wysokiej jakości.

Jak wybrać odpowiedni kolor płaszcza zimowego

Wiele kobiet jeśli decyduje się na zakup płaszcza lub kurtki na zimę, wybiera raczej klasyczne i stonowane kolory, jak czarny czy granatowy.

Jest to praktyczny wybór, ponieważ takie okrycie wierzchnie nie brudzi się i pasuje do wielu stylizacji oraz jest odpowiednie na wszystkie okazje. Jednak wiele kobiet lubi wyróżniać się z tłumu lub nie przepada za monotonnymi kolorami, dlatego w sprzedaży znajdziemy zarówno płaszcze jak i kurtki w wielu żywych i oryginalnych kolorach. Typowe kolory, które zwykle wybieramy na płaszcz to czarny, granatowy, czerwony, wielbłądzi, szary, bordowy czy zielony. Jednak nie tylko takie opcje kolorystyczne są dostępne w sprzedaży. Kurtki w odważnych kolorach możesz znaleźć na stronie https://brendi.pl. Kiedy wybierasz kolorowy płaszcz lub kurtkę, spróbuj dopasować je do garderoby, którą już posiadasz i ubrań, które najczęściej nosisz. Jeżeli większość twojej garderoby jest kolorowa, więc nic dziwnego, że nie chcesz nosić czarnych kurtek czy płaszcza. Nie były one najbardziej uzupełniającymi się nakładkami.